Dwór Afrodyta Stanisławów wesele w wyjątkowym miejscu

Dwór Afrodyta Stanisławów wesele w wyjątkowym miejscu. Sala weselna Dwór Afrodyta Stanisławów w województwie mazowieckim oferuje dwie eleganckie i przede wszystkim klimatyzowane sale weselne. Jedna z nich pomieści nawet 250 osób!

Na drugiej przebywać może do 60 osób. Obiekt zlokalizowany jest wśród lasów, oddalony 25 km od Warszawy. Jest on także monitorowany, a co za tym idzie, zapewnione jest bezpieczeństwo każdego uczestnika znajdującego się na terenie dworu.

Jedzenie oferowane z menu przewyższa jakościowo nawet czołowe restauracje w Warszawie i całym kraju. Fakt ten potwierdzony jest przez wielu gości, którzy mieli okazję przebywać w tym właśnie miejscu. Ten dom weselny pod Warszawą oferuje się jako miejsce idealne do zorganizowania wesela, chrzcin, bankietów firmowych, czy także komunii lub urodzin.

Nie bez przyczyny ciężko w nim znaleźć wolne terminy. Popularność i zadowolenie klientów Dworu Afrodyta nieustannie rośnie.

Dwór Afrodyta wesele

Nie dawno miałem okazję, fotografować weselę Kasi i Grześka. Przygotowania ze strony Panny młodej odbywały się w Legionowie, a Pana młodego w Chotomowie. Ślub również odbywał się w tym miejscu. Mieliśmy tutaj bardzo ciekawą sytuację, ponieważ wesele odbywało się w stronach rodzinnych Kasi, natomiast ślub w stronach rodzinnych Grześka.

Zazwyczaj to właśnie ślub odbywa się w miejscu, z którego wychodzi Panna Młoda. Mówię o tym, dlatego że uroczystość weselna odbywała się właśnie we wspomnianym Dworze Afrodyta Stanisławów.

Wymarzone miejsce na wesele w Województwie Mazowieckim

Jak już wspomniałem, znajduje się on w województwie mazowieckim. Razem z Kasią znaliśmy się od najmłodszych lat, a ja miałem okazję fotografować również ślub i wesele jej brata. Dom weselny, w którym obywała się uroczystość, wyróżniał się przede wszystkim świetną organizacją imprezy. Warto zwrócić uwagę na prezentowaną poezję smaków w przygotowanych przez nich potrawach.

Suknia ślubna Pani Młodej idealnie komponowała się z wystrojem sali. Całą jej rodzinę również znam od dziecka, co pomogło mi szybko dostrzec ich zadowolenie z pobytu w tym miejscu.

Dwór Afrodyta Stanisławów wesele w wyjątkowym miejscu

Weselny klimat na medal — Udane wesele w okolicy Legionowa

Jako fotograf ślubny miałem okazję fotografować wiele uroczystości weselnych. Co za tym idzie, przebywałem na dużej ilości sal weselnych. Jednak nigdy nie spotkałem się z tak wspaniałym klimatem, jaki niesie za sobą Dwór Afrodyta.

Jest to sala weselna, która poprzez oferowane przez siebie usługi wyróżnia się eleganckim charakterem, wybornym cateringiem i obsługą kelnerską. Wielu ludzi szuka sal bankietowych z dala od swojego miejsca zamieszkania. Mam na myśli szczególnie mieszkańców Warszawy.

Sala weselna blisko domu ?

Jednak nie wszyscy wiedzą, że idealna sala weselna znajduje się tuż za rogiem. Odległość do domu w przypadku mieszkańców stolicy jest niewielka. Czy można oczekiwać czegoś więcej? Moim zdaniem ciężko. Warto zastanowić się nad wynajęciem tego domu weselnego.

Jest, to jedna z najlepszych o ile nie najlepsza oferta znajdująca się na rynku. Co ciekawe nie tylko ja zauważyłem, że to miejsce może być idealnym do zorganizowania udanego wesela. Cieszy się ono bardzo dobrymi opiniami, które są jak najbardziej uzasadnione.

Dwór Afrodyta Stanisławów wesele w wyjątkowym miejscu

Dwór Afrodyta wymarzona sala na eleganckie wesele

Dwór Afrodyta to wymarzone miejsce na eleganckie wesele. Panna Młoda w swojej sukni ślubnej może poczuć się jak w prawdziwym raju. Wystrój sali bankietowej pozwala na zorganizowanie uroczystości dokładnie w takim stylu jak w najśmielszych snach Panny Młodej.

Ciężko w okolicy, a nawet całym województwie mazowieckim znaleźć firmę która, chociaż w małym stopniu będzie mogła rywalizować z Dworem Afrodyta.

Miejsce otacza wspaniała aura. Umiejscowione jest pod Warszawą. Co ciekawe ulokowane wśród lasów i z dala od głównych ulic. W momencie przybycia w to miejsce nie trzeba martwić się o zajęcie dla swoich małych pociech, ponieważ na miejscu znajduje się plac zabaw.

Pobyt w Dworze Afrodyta jest magiczny. Popularność organizowania w nim imprez ślubnych z każdego dnia na dzień wzrasta. Świetna opinia, która krąży wokół tego miejsca, przekonuje do siebie coraz więcej zainteresowanych.

Dwór Afrodyta Stanisławów wesele w wyjątkowym miejscu

Wesele w dworze Afrodyta okiem fotografa ślubnego

Jako fotograf interesuje się modą ślubną, a także miejscami, które będą ją jeszcze bardziej podkreślały. Dwór Afrodyta jest idealnym miejscem, gdzie każda Panna Młoda będzie mogła poczuć się w swojej sukni, jak prawdziwa księżniczka.

Mówię to z własnego doświadczenia, ponieważ byłem fotografem w tym właśnie miejscu. Ciężko w województwie mazowieckim znaleźć tak bardzo kompletne miejsce.

Wychodzą w nim rewelacyjne zdjęcia niezależnie czy będą robione wewnątrz domu weselnego, czy też poza nim. Razem z suknią ślubną i całą weselną otoczką daje to miejsce poczucie „ślubu ze snu”.

Cały obszar kryje za sobą niesamowitą magię. Jest, to jedna z najlepszych ofert na rynku. Warto zapytać się o wolny termin i cieszyć się niesamowitymi pamiątkami z najważniejszego dnia w życiu Pary Młodej!

Tomek Stańczak Fotograf  Ślubny Legionowo

Planujesz wesele ? Zapoznaj się z ofertą fotografa ślubnego

Jeśli planujecie wesele, weźcie pod uwagę współpracę ze mną. Postaram się specjalnie dla Was dać z siebie wszystko. Dzięki czemu przyczynić się do tego, aby ten dzień nie został nigdy przez Was zapomniany. Zapoznajcie się z moją ofertą.

Na Waszym weselu będę prowadził reportaż aż do 1 w nocy. Zacznę od samych przygotowań i będę z Wami cały dzień. Oferuję sesję plenerową (niedługą) w dniu samej uroczystości. Wiem, że może Wam zależeć na upamiętnieniu tego dnia jeszcze przed samym weselem.

Bogata oferta na każdą kieszeń

Do tego maksymalnie 14 dni po uroczystości otrzymacie aż 250 obrobionych zdjęć. Dodatkowo dla Was i Waszych gości udostępniona w internecie będzie galeria zabezpieczona hasłem. Nie jestem fanem kombinowania. W związku, z czym oferuje zdjęcia przede wszystkim naturalne i ponadczasowe.

Zależy mi na tym, aby ich jakość z biegiem czasu nadal trzymała wysoki poziom. Na Waszej uroczystości współpracować będę oczywiście z ekipą filmującą. Po nawiązaniu współpracy i omówieniu jej warunków zawsze będę do Waszej dyspozycji, abyście nie czuli pozostawieni się samym sobie.

Dwór Afrodyta Stanisławów wesele w wyjątkowym miejscu

Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Facebook
Instagram