Zdjęcia Ślubne

Dzień ślubu to wyjątkowy czas w życiu każdej pary. W planowanie ceremonii wkładacie mnóstwo pracy, więc oczywiste jest, że chcecie uchwycić ten wyjątkowy dzień w jak najlepszy sposób. Zaufanie do swojego fotografa to podstawa dobrej współpracy. Gwarantuję, że moje podejście i styl pracy spodobają się każdej parze.

Będziemy się śmiać, co pomoże Wam się uspokoić, a moje rady co do ustawień na konkretnych zdjęciach sprawią, że będą one wyglądały jeszcze lepiej. Staram się również sprawić, żeby chwile uchwycone na zdjęciach nie były tylko pozowanymi scenkami. Koncentruję się na prawdziwych emocjach, które sprawiają, że ten wyjątkowy dzień jest pokazany w sposób rzeczywisty.

Zdjęcia robię dla swoich klientów, którzy chcą mieć wyjątkową pamiątkę z tego niezwykłego dla nich dnia. Aby pokazać Wam efekty swojej pracy, umieszczam na tej stronie kilka przykładowych zdjęć, które miałem przyjemność zrobić młodym parom. Tutaj również dowiecie się jak stworzyć doskonałe zdjęcia ślubne, na co warto zwrócić uwagę podczas ich wybierania i czym charakteryzuje się dobry fotograf ślubny. Zapraszam!

Zobacz galerię wybranych zdjęć ślubnych

Restauracja Carska Legionowo przyjęcie weselne Tomek Stańczak fotografia
Samochód do ślubu amerykański
Wnętrze restauracji Carska w Legionowie Tomek Stańczak fotograf

Profesjonalne zdjęcia ślubne

Fotografie ślubne to zdecydowanie coś więcej niż zdjęcia. Uwielbiam pracować z parami oraz wyszukiwać idealne dla nich tła i miejsca. Dokładam wszelkich starań, aby zrobić zdjęcia we wszystkich ważnych chwilach oraz skupiam się na szczegółach ślubu. Dzięki temu młoda para nawet po wielu latach może przypomnieć sobie każdy — nawet najmniejszy detal z tego wyjątkowego dnia i cieszyć się niezwykłymi wspomnieniami. Jak wspomniałem, moim priorytetem podczas pracy jest to, żeby para czuła się przede wszystkim komfortowo. Pozwoli to im uniknąć większej ilości stresu, która tego dnia i tak jest wysoka. Ma to również znaczenie podczas finalnego efektu mojej pracy.

Pary, które podczas sesji i samego ślubu są zrelaksowane i swobodne, lepiej wyglądają na fotografiach. Sprawia to również, że ze zdjęć bije to, co naprawdę lubię, czyli naturalność i szczerość. Zawsze staram się oddawać prawdziwe emocje — zarówno nowożeńców, jak i gości. Tylko w ten sposób możemy mówić o profesjonalnych zdjęciach ślubnych, które będą pamiątką na długie lata.

Z racji, że większość osób nie jest przyzwyczajona do widoku obiektywu przed swoimi oczami, staram się dawać młodej parze jak najwięcej wskazówek oraz porad, które sprawiają, że zdjęcia są udane. Podpowiadam jak się ustawić, w którą stronę spojrzeć i co zrobić. Tak że bez obaw! Ze mną sesja będzie nie tylko zrobieniem zdjęć, ale również świetną zabawą. Jeżeli para młoda nie ma pomysłu na miejsce, w którym mogłaby odbyć się ich sesja, chętnie doradzam. Znam wiele miejsc w okolicach Legionowa oraz Warszawy, które idealnie posłużą za tło do zdjęć. Co ważne, do każdego klienta podchodzę indywidualnie i razem wypracujemy pomysły, które doskonale sprawdzą się na wykonanych fotografiach.

Poznaj 5 porad na udane zdjęcia ślubne

Często słyszę od swoich klientów, że czują się niezręcznie lub są zestresowani przed aparatem. Jest to całkowicie normalne oraz zrozumiałe — zwłaszcza że wiele osób wcześniej nie brało udziału w profesjonalnej sesji zdjęciowej. Uspokajam — nawet najbardziej nieśmiałe pary wychodzą z moich sesji zadowolone, są zrelaksowane, a nierzadko dziękują mi za… dobrą zabawę! Jako fotograf uwielbiam fotografować te wyjątkowe chwile oraz autentyczne emocje. Staram się również pomagać poczuć się młodym parom jak najbardziej komfortowo. Dlatego właśnie zebrałem 5 porad na udane zdjęcia ślubne, które mogą sprawić, że zdjęcia ślubne będą jeszcze lepsze!

Zdjęcia ślubne pamiątką na długie lata

Dzień ślubu jest dniem wyjątkowym. Nasi dziadkowie w swoich domach — na ścianach, nierzadko mają zdjęcie z tego ważnego dla nich dnia. Również dziś każda para wie, że ślub umacnia ich związek i sprawia, że są jeszcze bliżej siebie. Po wielu latach dobrze wraca się do ślubnych fotografii i wspomina ten wyjątkowy czas. Dobrze wykonane zdjęcia pozwalają odtworzyć w głowie nawet najmniejsze detale, które sprawiają, że dzień ten jest niezwykły. Często również zdjęcia ślubne znajdują się w domach najbliższych — dawane w ramach podziękowań za obecność i wsparcie podczas ceremonii. Pewne jest jedno. Zdjęcia ślubne są pamiątką na długie lata i nawet na starość świetnie się do nich wraca i wspomina — ten często najważniejszy dla par dzień.

Facebook
Instagram