Zdjęcie w deszczu restauracja Carska Legionowo

Restauracja Carska Legionowo – miejsce na wyjątkowe przyjęcie weselne

Restauracja Carska Legionowo – miejsce na wyjątkowe przyjęcie weselne. Sala mieści się w zabytkowych budynkach pamiętających carską Rosję i okres zaborów Polski. Taki jest też wystrój wnętrza.

Sala może ugościć nawet do 100 osób, ale świetnie sprawdzi się na mniejsze, bardziej kameralne przyjęcia weselna. Posiada dwie niezależne, klimatyzowane sale, które można połączyć. Otaczający Restaurację Carską teren jest ogrodzony, co sprzyja bezpieczeństwu gości. Na jej terenie znajduje się duży parking, grill, oraz plac zabaw dla dzieci.

Restauracja specjalizuje się w daniach kuchni rosyjskiej, ale nie tylko. Z ciekawostek można dodać, że Restauracja Carska brała udział w programie telewizyjnym „Kuchenne Rewolucje” z Magdą Gessler. Na koniec dostała bardzo dobrą opinię od prowadzącej. Jako jedna z nielicznych restauracji, po zakończaniu programu utrzymała wysoki poziom swoich usług.

Restauracja Carska wesele w Legionowie

W tym roku sezon na wesela zaczął się bardzo późno. Moje pierwsze zlecenie po zluzowaniu obostrzeń było 12 czerwca. Ślub Marty i Łukasza był wyjątkowy pod wieloma względami. Praktycznie do ostatniej chwili nikt nie wiedział, czy wesele będzie mogło się odbyć, czy będzie sam ślub. Stąd para młoda podjęła decyzję o zaproszeniu tylko najbliższej rodziny i mniejszym przyjęciu weselnym. Restauracja Carska świetnie tu się sprawdziła. Na jednej sali zmieściło się ok 60 gości i został jeszcze mały kącik na tańce 😉

Swój dzień pracy zacząłem tradycyjnie od przygotowań w domu Panny Młodej na osiedlu w Wieliszewie (tzw. Wodociągi). Miałem ułatwioną pracę, ponieważ Pan Młody też tu się ubierał i nie musiałem się przemieszczać. Piękna, zarazem skromna, suknia ślubna podkreślała walory Panny Młodej. Garnitur Pana Młodego świetnie na nim leżał. Razem wyglądali oszałamiająco:)
Po parę młodą podjechało klasyczne amerykańskie auto. Dla mnie jako miłośnika starej motoryzacji było to spore przeżycie. Duży krążownik szos z wielkim silnikiem pod maską. Czego chcieć więcej 😉

Piękne miejsce na ślub w Województwie Mazowieckim

W pięknym stylu przejechali pod kościół Przemienienia Pańskiego w Wieliszewie. Zdążyli na kilka minut przed wielką ulewą. Mimo deszczu dobre humory nikogo nie opuszczały. Kościół dobrze znam, ponieważ często bywam w nim zarówno prywatnie jak i „służbowo”. Jest to jedna z najstarszych świątyń w okolicy Legionowa. Dzięki dużemu parkingowi, pozostawienie swojego auta w dniu ślubu nie jest problemem.
Z parą młodą znałem się z widzenia od kilku lat, bawiliśmy się na kilku weselach. Dzięki temu łatwo nam się współpracowało i rozumieliśmy się bez słów.

Piękny ślub uświetniała para muzyków, którym dwa lata wcześniej robiłem zdjęcia na ich ślubie w tym samym kościele.

Wnętrze restauracji Carska w Legionowie Tomek Stańczak fotograf

Wyjątkowe wesele w okolicy Legionowa

Tak się złożyło, że po wyjściu z kościoła deszcz nadal padał, na szczęście już nie tak intensywny jak wcześniej. Życzenia pod parasolkami dodały zdjęciom fajnego charakteru. W tak pięknej chwile nikt nie narzekał na pogodę.

Udaliśmy się do Restauracji Carska na przyjęcie weselne. Sala w pięknych wnętrzach nie potrzebowała przystrajania. Para Młoda dodała kilka akcentów, które świetnie komponowały się z zastanym wystrojem.

Sala weselna blisko domu ?

Restauracja Carska znajduje się w Legionowie przy głównej drodze prowadzącej nad Zalew Zegrzyński i dalej na Mazury. Świeżo wybudowana trasa znacznie ułatwia dojazd, już nie trzeba stać w korkach. Do tego bliska odległość od stacji kolejowej ułatwia komunikację z Warszawą.

Jest, to jedna z najbliższych lokalizacji mojego miejsca zamieszkania. Co bardzo mnie ucieszyło z racji możliweości szybkiego powrotu do domu.

Samochód do ślubu amerykański

Restauracja Carska Legionowo – wymarzona sala na eleganckie przyjęcie weselne

Restauracja Carska to wymarzone miejsce na eleganckie przyjęcie weselne. Para Młoda w swoich strojach może poczuć się jak w wyjątkowo wykwintnej lokalizacji. Pięknie udekorowane stoły dopełniają całości. Otoczenie budynku pozwala na chwilę wytchnienia i odpoczynku. Dużo zieleni daje poczucie przebywania z dala od miejskiego zgiełku.

Mój dzień pracy zakończył piękny i zarazem smaczny tort weselny, którym Para Młoda poczęstowała swoich gości (nawet ja dostałem 😉

Kościół Przemienieni Pańskiego w Wieliszewie koło Legionowa

Wesele w Restauracji Carskiej w Legionowie okiem fotografa ślubnego

W sezonie ślubnym odwiedzam wiele sal weselnych, restauracji i hoteli. Większość z nich jest na bardzo wysokim poziomie i ciężko się do czegoś przyczepić. Jednak są takie miejsca do których chętnie się wraca. Takiem miejscem jest Restauracja Carska w której miałem przyjemność być pierwszy raz i chętnie tu wrócę.

Bardzo dobrze wykonywało się tu zdjęcia. Światło zastane nie przeszkadzało. Światło błyskowe pięknie się układało i wprowadzało atmosferę ślubu jak z bajki.

Restauracja Carska miejsce na przyjęcie weselne Tomek Stańczak

Planujesz wesele ? Zapoznaj się z ofertą fotografa ślubnego

Jeśli planujecie wesele, weźcie pod uwagę współpracę ze mną. Postaram się specjalnie dla Was dać z siebie wszystko. Dzięki czemu przyczynić się do tego, aby ten dzień nie został nigdy przez Was zapomniany. Zapoznajcie się z moją ofertą.

Na Waszym weselu będę prowadził reportaż aż do 1 w nocy. Zacznę od samych przygotowań i będę z Wami cały dzień. Oferuję sesję plenerową (niedługą) w dniu samej uroczystości. Wiem, że może Wam zależeć na upamiętnieniu tego dnia jeszcze przed samym weselem.

Bogata oferta na każdą kieszeń

Do tego maksymalnie 14 dni po uroczystości otrzymacie aż 250 obrobionych zdjęć. Dodatkowo dla Was i Waszych gości udostępniona w internecie będzie galeria zabezpieczona hasłem. Nie jestem fanem kombinowania. W związku, z czym oferuje zdjęcia przede wszystkim naturalne i ponadczasowe.

Zależy mi na tym, aby ich jakość z biegiem czasu nadal trzymała wysoki poziom. Na Waszej uroczystości współpracować będę oczywiście z ekipą filmującą. Po nawiązaniu współpracy i omówieniu jej warunków zawsze będę do Waszej dyspozycji, abyście nie czuli pozostawieni się samym sobie.

Restauracja Carska miejsce na przyjęcie weselne Tomek Stańczak

Please follow and like us:
Pin Share

Dodaj komentarz

Facebook
Instagram