Oferta Fotografa Ślubnego

Oferta Fotografa Ślubnego

Oferta fotografa ślubnego. Jestem fotografem ślubnym z wieloletnim doświadczeniem. Pracuję na sprzęcie wysokiej klasy, a wszystkie zdjęcia poddaje obróbce i retuszowi. Dbam o każdy detal wykonywanych fotografii, dzięki czemu będziecie mieli pewność, że nie dostaniecie produktu wątpliwej jakości.

Nie musicie obawiać się, że na zdjęciach zobaczycie różnego rodzaju niedoskonałości, a jednocześnie stawiam na naturalność. Zdjęcia nie będą wyglądały sztucznie. W tym miejscu znajdziecie wszystkie niezbędne informacje dotyczące oferowanych przeze mnie usług. W razie dodatkowych pytań polecam skorzystać z zakładki kontakt, ponieważ realizuje również indywidualne prośby i zlecenia par młodych.

Sprawdź moją ofertę

Oferta Fotografa Ślubnego

Usługi w PakieciePakiet 1Pakiet 2Pakiet 3
Czas pracy8 godzin12 godzin12 godzin
Ilość zdjęć250300350
Galeria online
Dojazd*
Sesja w dniu ślubu
Sesja narzeczeńska
Sesja w dniu innym
Fotoalbum20x30cm28x35cm
Pendrive
Cena Pakietusprawdźsprawdźsprawdź

Opcje dodatkowe:

Fotobudka w każdym pakiecie: sprawdź
Sesja ślubna w dniu innym: sprawdź

Interesuje Cię pakiet ślubny ?

Dlaczego warto ze mną współpracować?

Jako fotograf ślubny z wieloletnim doświadczeniem, który wykonał już setki różnego rodzaju sesji. Moi klienci cenią sobie styl mojej pracy oraz jej efekty. Jest mi niezmiernie miło, że odwiedziliście moją stronę. Chciałbym dowiedzieć się jak najwięcej o Waszym dniu i o tym, jak mógłbym pomóc i być jego częścią. Zachęcam do kontaktu i do współpracy.

Fotograf ślubny z pasją – Oferta Fotografa Ślubnego

Fotografia ślubna jest moją pasją. Uwielbiam pracować z parami, wyszukiwać im idealne scenerie i biegać z aparatem w poszukiwaniach idealnego kadru. Dokładam wszelkich starań, żeby uwiecznić ważne dla Was chwilę w jak najlepszy sposób. Zadbam, żebyście otrzymali pełną historię z tego wyjątkowego dnia ślubu i żeby żaden detal nie został pominięty. Stworzę wysokiej jakości zdjęcia, nie będę przeszkadzał podczas tego wyjątkowego wydarzenia oraz sprawię, że będziecie czuć się przed aparatem komfortowo.

Oferta Fotografa Ślubnego

Facebook
Instagram